В Україну відправляють черговий «гумконвой» – МНС РФ

Голова МНС Російської Федерації заявляє про відправку в Україну ще одного «гумконвою» 16 квітня.

Про це він заявив під час селекторної наради у Москві, передає УНІАН.

«16 квітня ми відправляємо чергову колону з гуманітарним вантажем. Необхідно уточнити склад вантажу за потреби, щоб максимально швидко завершити в постраждалих регіонах відновлювальні роботи. Енергетика, водопостачання, всі соціальні інститути мають працювати», - сказав Пучков.

Він також заявив, що хоче організувати взаємодію з «Червоним Хрестом» та ОБСЄ, а також «колегами» в Україні.

23-й «гуманітарний конвой» з Росії перетнув український кордон 2 квітня.

/ фото Lb.ua