Служба безпеки заборонила в’їзд в Україну чотирьом керівникам одного з підприємств військово-промислового комплексу Російської Федерації, йдеться у повідомленні СБУ.

Згідно з повідомленням, в листопаді 2015 року оперативники спецслужби викрили незаконну діяльність фірми в Миколаєві, що спеціалізувалася на розробці конструкторської та технологічної документації для кораблів ВМФ і прикордонної служби ФСБ Росії.

«СБУ оголосила директору та головному конструктору установи офіційні застереження про недопустимість порушення чинного законодавства. Також до миколаївського підприємства були застосовані санкції. Функціонування фірми фактично було припинено», - йдеться в повідомленні.

В СБУ відзначили, що керівництво російського підприємства ВПК в місті Отрадне Ленінградської області продовжило спроби залучити українських фахівців до роботи.

«Зокрема, росіяни мали намір особисто прибути до Миколаєва для узгодження деталей можливого поновлення взаємодії із колишніми партнерами. Наразі, після заборони в’їзду в Україну представникам російського ВПК, будь-яка співпраця між сторонами остаточно припинена», - додали в спецслужбі.

Поділитись: