УКРАЇНА

В Україну заборонили ввозити підручник, у якому стверджувалося, що Київ був столицею Росії

8 серпня, 2018 15:29
УКРАЇНА/В Україну заборонили ввозити підручник, у якому стверджувалося, що Київ був столицею Росії
Зберегти
Вигляд
Державний комітет телебачення і радіомовлення України відмовив видавництву у ввезенні підручника, у якому стверджувалося, що Київ був столицею Росії.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України відмовив видавництву у ввезенні підручника, у якому стверджувалося, що Київ був столицею Росії.

Про це повідомила прес-служба Держкомтелерадіо.

У підручнику «Англійська мова для школярів та абітурієнтів: топіки, вправи, діалоги» у текстах для перекладу з англійської стверджується, що Київ був столицею Росії.

Також комітет зазначає, що в підручнику присутня фальсифікація деяких історичних фактів.

Книгу намагалося завезти «Видавництво Арій».

Держкомтелерадіо зазначає, що з 22 травня 2017 року до 7 серпня 2018 року комітет надав 63 відмови у ввезенні видавничої продукції з Росії. Це 235 5000 примірників видань антиукраїнського змісту.

Нагадаємо, 1 січня 2017 року набув чинності закон «Про внесення змін у деякі закони України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту».

Відповідно до закону, в Україну не можна ввозити видавничу продукцію, яка за змістом спрямована на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади тощо.

Пов`язані новини