Руйнування частини мосту через залізницю на дорозі М-18 в районі с. Пісочин (об’їзна Харкова) відбулося через динамічний удар перевантаженої фури.

Про це повідомила пресслужба Державного агентства автомобільних доріг України.

«За попередніми даними, руйнування відбулося через суттєве перевантаження однієї із фур, що пересувалася мостом, в результаті чого відбувся зсув плити та руйнування конструкції. Зміщення конструкції, за попередньою інформацією, зміг спричинити динамічний удар перевантаженої фури, про що свідчить чітко виражений гальмівний шлях у межах місця руйнування», — йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що згідно з експертизою, проведеною у травні 2018 року, транспортна споруда (побудована у 1977 році) кваліфікувалася як працездатна і до категорії аварійних не належала.

Наразі спеціалісти аналізують камери відеоспостереження, вивчають гальмівний шлях та інші фактори для встановлення причини руйнування. 

Тим часом транспортні потоки направлено по дорозі Київ-Харків-Довжанський.

Рух залізничного транспорту на під’їздах до шляхопроводу уповільнено. 

У «Укравтодорі» додали, що за результатами обстеження, буде прийнято рішення щодо відновлення або ділянки мосту, або необхідності повної реконструкції мостової споруди.

Раніше повідомлялось, що вранці 25 серпня в Харкові обвалилась частина мосту від ринку «Лоск» у напрямку селища Пісочин.

Поділитись: