Життя / Освіта

В Україні почалася реєстрація на пробне ЗНО

МОН
Життя/Освіта/В Україні почалася реєстрація на пробне ЗНО
Зберегти
Вигляд
В Україні 8 січня почалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Зареєструватися може кожен охочий до 31 січня.

Для реєстрації на пробне ЗНО необхідно створити особистий кабінет на сайті одного з регіональних центрів оцінювання.

Проходження сесії є платним. Наприклад, у Дніпропетровському центрі оцінювання якості освіти така послуга коштує 136,50 гривень, а у Вінницькому — 132 гривні.

Після реєстрації на сайті учасники отримають квитанції для сплати та електронне запрошення, яке й буде перепусткою в день тестування.

Пройти пробне ЗНО можна з української мови та літератури (яке є обов'язковим), а також на вибір: з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Тестування з української мови відбудеться 16 березня, з усіх інших предметів тест проведуть в один день — 23 березня.

Результати оприлюднять у кабінетах учасників до кінця березня.

У МОН наголошують, що реєстрація на пробне тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Участь у пробному ЗНО не є обов'язковою для вступників. Його проводять, аби ознайомити охочих з процедурою проведення тестування та змістом тестів.

Минулоріч спеціальністю з найвищим прохідним балом стала «Стоматологія». У трійку лідерів увійшли також «Міжнародне право» та «Міжнародні відносини, суспільні комунікації й регіональні студії».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ніколи не пізно: як підготуватися до ЗНО

Пов`язані новини