Українські спортсмени здобули ще дві срібні та дві бронзові медалі на Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі.

Черкащанин Назар Чепурний отримав срібну медаль в опорному стрибку.

«Застрибнувши у фінал з останнім восьмим результатом, 16-річний черкащанин у вирішальний момент впевнено виконав обидва свої стрибки на загальну сумму 13,983, і поступився лише 0,116 американцю Брендону Бріонесу», — зазначають в НОК.

Це друга нагороду Чепурного у Буенос-Айресі — раніше він став чемпіоном з мультидисциплін гімнастики у складі «Тім Сімона Байлз».

Назар Чепурний (зліва)
Фото: НОК

Ще одне «срібло» здобула представниця вільної боротьби Оксана Чудик у категорії до 65 кілограмів.

Чудик поступилася срібній призерці світу серед кадетів з Китаю Жоу Ксінру й виборола звання віце-чемпіонки Юнацьких Олімпійських ігор-2018.

Дівчина сказала, що «дуже засмутилася, бо хотіла золоту медаль».

«Чесно кажучи, не хочу взагалі нічого казати. Я дуже хотіла золоту медаль. Мені було по силам її вибороти, але я не змогла це зробити. Мені дуже прикро, але я не буду зупинятися, опускати руки, а й надалі працюватиму задля досягнення нових спортивних висот. Я рада, що маю олімпійську медаль», — сказала Чудик.

Оксана Чудик
Фото: НОК

Бронзову медаль у вільній боротьбі отримав українець Владислав Остапенко. Змагаючись за третє місце, Остапенко переміг Уссаму Ларібі з Алжиру.

Владислав Остапенко
Фото: НОК

Ще одну бронзову медаль отримав легкоатлет з Кропивницького — Олег Дорощук. Він посів третє місце за стрибки у висоту.

«17-річний легкоатлет з Кропивницького, стрибнувши на 2.14, показав сьогодні третій результат, як і на першому етапі змагань 11 жовтня (2.09) і за підсумками двох днів виборов право зійти на третю сходинку п’єдесталу пошани у столиці Аргентини», — зазначають у НОК.

Олег Дорощук
Фото: НОК

Українська спортсменка Софія Лискун виграла срібну медаль Юнацьких Олімпійських ігор-2018 зі стрибків у воду.

Раніше українська гімнастка Анастасія Бачинська здобула бронзову медаль на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі. Плавець Денис Кесіль здобув срібну нагороду 

Нагадаємо, першу золоту медаль на Юнацьких Олімпійських іграх в Аргентині здобула українська фехтувальниця на шпагах Катерина Чорній.

Літні юнацькі Олімпійські ігри 2018 року, офіційно відомі як «III літні Юнацькі Олімпійські ігри 2018» відбуваються з 6 по 18 жовтня в Буенос-Айресі, в Аргентині. Участь у змаганнях беруть спортсмени-юніори віком від 14 до 18 років.
Поділитись: