Наглядова рада Укрзалізниці повідомила про початок процесу пошуку та відбору кандидатів на посаду голови правління компанії. Для того, аби пришвидшити процес, залучили HR-консультатів.

Про це повідомляють у прес-службі УЗ.

Зокрема Укрзалізниця залучила до процесу відбору кандидатів на посаду голови правління компанію Boyden. Вибір компанії провели поза тендерними процедурами, адже це дозволяв закон: вартість послуги з підбору кандидатів на посаду голови УЗ коштує менше 1 мільйона гривень.

«Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з Boyden у процесі пошуку і відбору найкращого кваліфікованого кандидата на посаду голови правління за обґрунтовано стислий проміжок часу», — повідомив голова наглядової ради Укрзалізниці Шевкі Аджунер.

29 січня уряд погодив звільнення Євгена Кравцова з посади голови правління Укрзалізниці.

30 грудня 2019 року прес-служба Укрзалізниці поширила заяву Кравцова, у якій той повідомив про своє рішення піти з посади голови компанії.

Нагадаємо, очільником Укрзалізниці Кравцов став у січні 2019 року. Але до цього він виконував обов’язки голови компанії після відставки попереднього керівника Войцеха Балчуна у серпні 2017 року.

Поділитись: