ENRU

В «Укрзалізниці» почали працювати з інформаційно-торговими терміналами Reuters та Bloomberg

Компанія «Укрзалізниця» в тестовому режимі почала працювати з інформаційно-торговими терміналами Тhomson Reuters та Bloomberg.

Про це повідомив керівник компанії Войцех Балчун.

«Це провідні світові інформаційні агенції, що показують хід торгів валютними курсами, грошовими ресурсами, фінансовими інструментами, товарними групами, біржовими індексами та дозволяють у режимі реального часу та з максимальною прозорістю фіксувати угоди на фінансових ринках», — зазначив він.

Балчун також указав, що компанія має 80 мільярдів гривень обігу на банківських рахунках та сотні мільйонів доларів операцій з купівлі-продажу валют.

«Так, об’єм операцій УЗ із купівлі-продажу доларів США, у середньому на рік, становить 300-350 мільйонів доларів США. Різниця між середніми на ринку валютними курсами та курсами, за якими УЗ купувала чи продавала валюту у 2016-му році становила близько 7,5 копійок за долар. У 2017 році показник поступово знижений, тепер закриваємо операції за середньоринковими курсами», — уточнив він.

Очільник УЗ розповів, що залишки коштів на поточних рахунках компанії становлять понад 5 мільярдів гривень.

«УЗ здатна в повному обсязі та вчасно виконувати зобов’язання. Але хтось уже намагається заробити на інформації, що це не так. У регіонах почастішали випадки, коли партнерам кажуть, що грошей немає і що треба «порішати». Це брехня. Зараз ми працюємо над виявленням і впорядкуванням цього. Про це — в окремому пості», — наголосив Балчун.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram