В Умані 28 вересня встановили рекорд України — перший тандем-стрибок з парашутом з повітряної кулі. Стрибали з висоти 4038 метрів на рівнем моря.

В Умані 28 вересня встановили рекорд України — перший тандем-стрибок з парашутом з повітряної кулі. Стрибали з висоти 4038 метрів на рівнем моря.

Про це повідомили на сторінці фестивалю повітряних куль «Монгольф'єрія. Квітуча країна», у межах якого зафіксували рекорд України.

Кулю в повітря підняли двоє пілотів — Сергій Скалько та Юрій Бейдик, а сам стрибок зробила парашутистка Марія Ткаченко та інструктор парашутного спорту Олександр Марушко.

Підняли кулю в повітря на висоту 4038 метрів на рівнем моря (3878 метрів над землею), після чого двоє учасників стрибнули тандемом.

Рекорд зафіксував офіційний представник Національного реєстру рекордів України.

Встановлення рекорду України — перший тандем-стрибок з парашутом з повітряної кулі Фото надані співрганізатором фестивалю повітроплавним товариством «Монгольф'єр»

Парашутистка Ткаченко, яка встановила рекорд, сказала, що після стрибка з такої висоти її «переповнюють емоції».

«Емоції переповнюють! Дуже рада, що змогла взяти участь в такому екстремальному рекорді разом з досвідченою командою. Ще кілька хвилин тому на висоті біля 4000 метрів були тільки ми і небо. Дивно усвідомлювати, що все успішно відбулося і бути рекордсменкою України», — поділилася враженнями рекордсменка.

4 серпня на аеродромі у Харківській області 57 жінок з 19 країн встановили світовий рекорд у парашутному спорті.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Американець вперше успішно стрибнув без парашута з висоти 7,6 км

 

Поділитись: