УКРАЇНА

В університеті Грінченка з’явиться вибірковий курс про «Гру престолів»

2 липня, 2018 19:01
УКРАЇНА/В університеті Грінченка з’явиться вибірковий курс про «Гру престолів»
Зберегти
Вигляд
У Київському університеті імені Бориса Грінченка з наступного семестру з’явиться вибірковий курс «Гра престолів»: міфи й ритуали».

У Київському університеті імені Бориса Грінченка з наступного семестру з’явиться вибірковий курс «Гра престолів»: міфи й ритуали».

Як повідомила виданню «Радіо Свобода» авторка курсу, доктор філологічних наук, доцент Юлія Вишницька, запис на курс в університеті має розпочатися в березні.

«Хочу, щоб цей курс був корисним і цікавим не лише для філологів, а й студентів інших, навіть не гуманітарних спеціальностей», — зазначила вона.

Авторка курсу каже, що хотіла б, щоб студенти університету могли вивчати те, що цікаво їм і їхнім одноліткам.

«Декілька років тому побачила новину про Каліфорнійський університет, де запустили спецкурс на основі серіалу «Гра престолів». Я тоді подумала: «О, як круто!» Хоча серіал сама ще тоді не бачила. Згодом подивилася всі сезони й сказала собі: «Я теж зможу!», — розповіла Вишницька.

Через деякий час викладачка усвідомила, що курс має бути побудований на міфологічній основі.

«Відмінність мого курсу від Гарвардського і Каліфорнійського в тому, що матеріалом буде не лише серіал «Гра престолів», а й — і це першою чергою — цикл романів Джорджа Мартіна «Пісня льоду й полум’я», а також інтермедіальні версії тексту: настільні й рольові ігри, живописні полотна, засновані на фентезі-романах Джорджа Мартіна», — зазначила вона.

«Гра престолів» створена за мотивами циклу романів «Пісні льоду та полум’я» письменника Джорджа Мартіна. Уперше серіал вийшов на екрани у квітні 2011 року. Останній на цей час сьомий сезон вийшов влітку 2017 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Гра престолів» стала найбільш «піратським» серіалом 2017 року

Пов`язані новини