У 2018 році планується відновлення прямого авіаційного сполучення між Україною та Іраком.

У 2018 році планується відновлення прямого авіаційного сполучення між Україною та Іраком. 

Як повідомив «ЦТС» заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань, навесні запустять рейс за маршрутом Київ — Багдад, який виконуватиме іракська авіакомпанія.

«Київ — Багдад — пряме авіасполучення. Зараз опрацьовуємо угоду й даємо зелене світло Iraqi Airways, бо МАУ наразі не зацікавлена. Відновимо авіасполучення навесні 2018 року», — уточнив заступник міністра.

Напередодні відбулася зустріч Довганя й міністра транспорту Республіки Ірак Кадіма Аль-Хамами. Українська сторона звернулася до іракських колег з пропозицією активізувати переговорний процес щодо укладення відповідної міжурядової Угоди про повітряне сполучення й передала проект зазначеного документа.

Іракський міністр транспорту висловив надію на спрощення українською стороною візового режиму для громадян Іраку, а також розповів, хто може дати пасажиропотік до Києва: високу зацікавленість у подорожах в Україну він бачить в середовищі іракських студентів, бізнесменів, членів торговельних палат, а також громадян Іраку, які прибувають з метою лікування. 

Крім того, іракська сторона повідомила про намір збільшувати кількість іракських студентів, що навчатимуться у вишах України.

Wizz Air відкриває три маршрути зі Львова та відновлює польоти з Харкова.

Поділитись: