УКРАЇНА

В уряді допускають підвищення мінімальної зарплатні до 4 тисячі грн

14 вересня, 2017 14:35
УКРАЇНА/В уряді допускають підвищення мінімальної зарплатні до 4 тисячі грн
Зберегти
Вигляд
У проекті Державного бюджету на 2018 рік передбачено подальше підвищення мінімальної заробітної плати. При цьому віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко підтримує пропозицію щодо підвищення «мінімалки» до 4 тисяч гривень

У проекті Державного бюджету на 2018 рік передбачено подальше підвищення мінімальної заробітної плати. При цьому віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко підтримує пропозицію щодо підвищення «мінімалки» до 4 тисяч гривень.

Про це повідомляє «Урядовий портал».

За його словами, на сьогодні в проекті держбюджету зафіксовано зарплатню на рівні більш ніж 3 700 гривень.

«Хоча нещодавно була заява фракції «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді України про те, що народні депутати вважають обґрунтованою цифру 4 тисяч гривень, і я абсолютно підтримую позицію фракції у цьому питанні. І я сподіваюся, що в процесі роботи над Держбюджетом ми покажемо, коли до такої цифри ми зможемо довести рівень мінімальної зарплати», — сказав він.

Розенко відзначив, що підвищення мінімальної заробітної плати вдвічі у цьому році призвело до «суттєвої легалізації зарплат та зростання доходів працівників бюджетної сфери».

«Пам’ятаєте як нас лякали і величезною інфляцією, і втратою робочих місць, і закриттям підприємств? Разом з тим ми не побачили ніякого зростання безробіття, жодне потужне велике підприємство не закрилося через підвищення мінімальної зарплати»,— додав міністр.

Раніше повідомлялося, що після прийняття закону про пенсійну реформу, уряд пропонує підвищити мінімальну заробітну плату до 3764 гривень.

Також прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що з 1 жовтня мінімальна пенсія зросте до 1373 грн.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини