У 2020 році в Україні мають з’явитися енергоефективні та енергомодернізовані квартали, а темпи утеплення будинків мають значно зрости.

Про це повідомив міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель на відкритті дводенного заходу «Енергомарафон: енергоефективність по-європейськи», — повідомляють у прес-службі уряду.

«Зараз ми йдемо дуже повільними темпами і маємо найнижчі показники енергоємності ВВП. А це неприпустимо в країні, яка залежить від імпорту енергоносіїв. У наступному році в Україні мають з’явитися цілі енергомодернізовані квартали. І це вже буде показником для країни», — повідомив Оржель.

За його словами, в уряді вже напрацювали законопроєкт, який має збільшити надходження до фондів енергоефективності. Зокрема, в уряді планують запровадити новий податок. Раніше в уряді повідомляли, що планують запровадити новий податок на товари, при виробництві яких забруднювалося довкілля.

«Кожна гривня, вкладена в енергоефективність, - це більш ніж 3 гривні, які повертаються назад в економіку. Найближчим часом ви побачите наступні кроки, які буде робити Уряд у цьому напрямі. Енергоефективність має стати нашою національною ідеєю», — додав Ордель.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile