Міністерство соціальної політики України працює над програмою навчання людей похилого віку безготівковим розрахункам для того, аби вони менше стояли у чергах за пенсіями та для оплати комунальних послуг.

Про це повідомила міністерка соціальної політики Марина Лазебна під час брифінгу 23 березня.

«Ми знаємо, що наші пенсіонери традиційно люблять ходити на пошту, отримувати там кошти, вони там спілкуються з людьми, але сьогодні склалася така ситуація, коли нам треба убезпечити і захистити людей. Тому ми готуємо сьогодні рішення про те, щоб максимально допомогти пенсіонерові опанувати і перевести їх на банківську систему», — повідомила Лазебна.

Програма уряду називатиметься «Допомога літній людині». Вона має допомогти людям пенсійного віку здійснювати більшість платежів онлайн, за допомогою банківської системи.

Разом з цим, в Україні створили онлайн-платформи для допомоги людям похилого віку та людям з інвалідністю щодо доставки ліків та продуктів харчування.

Напередодні Національний банк України звернувся до Кабінету міністрів та органів місцевого самоврядування з пропозицією перевести всі соціальні платежі та виплату заробітних плат у безготівкову форму.

Поділитись: