Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що відновити зростання економіки допоможуть державні інвестиції у будівництво доріг, шкіл та лікарень.

«Державні інвестиції мають стати каталізатором для економічного росту», — повідомив він у своєму Facebook.

Зокрема, наразі держава реалізовує програму «Велике будівництво», в межах якої будують та ремонтують дороги, школи, лікарні та дитячі садки.

«Також будівництво великих інфраструктурних об’єктів створює попит на нашу металургійну продукцію, яка зазнає значного падіння попиту через світовий економічний спад. Ми опрацьовуємо великі замовлення на озброєння, що сприяє розвитку промисловості. І насамперед, підтримуємо малий та середній бізнес», — заявив він.

Зазначимо, що відповідно до базового сценарію МВФ, у 2020 році світовий ВВП має впасти на 3%, а ВВП України — на 7,7%. Нову економічну кризу фонд називає найбільшою з часів Великої депресії 1930-х років.

Раніше в уряді повідомляли, що спрямують понад 60 мільярдів гривень прибутку Нафтогазу за 2019 рік на будівництво доріг та інфраструктури. Також там анонсували низку кредитних програм для малого та середнього бізнесу, що постраждав від карантину.

Поділитись: