Життя

В уряді відмовили партнеру Тігіпка будувати у Києві багатоповерхівку

«Наші Гроші»
Життя/В уряді відмовили партнеру Тігіпка будувати у Києві багатоповерхівку
Зберегти
Вигляд
Міністерство культури відмовило у погодженні компанії-партнеру бізнесмена та політика Сергія Тігіпка у будівництві багатоповерхівки у Києві на вулиці Антоновича, 136-138. Як повідомляє проект «Наші Гроші» з посиланнямм на сайт Мінкульту.

Йдеться про звернення щодо отримання історико-містобудівного обґрунтування від ТОВ «Віолія».

Мінкульт зареєстрував відповідну заяву фірми 26 жовтня.

У Мінкульті вказали, що відмовили у наданні історико-містобудівного обґрунтування для забудовника.

У жовтні повідомлялось, що ТОВ «Піріт», яке пов'язують із бізнесменом і політиком Сергієм Тігіпком, та ТОВ «Віолія» планують побудувати 33-поверховий житловий будинок на ділянці площею 0,34 га по вул. Антоновича, 136-138 у Києві.

Будинок планувалось звести за квартал від «Палацу Україна», висота будівлі становитиме орієнтовно 115 метрів.

Водночас висота суперечить Генплану столиці, оскільки в Центральній планувальній зоні Києва, заборонене будівництво споруд вище 27 метрів.

У містобудівних умовах та обмеженнях, які фірми отримали на початку січня 2018 року, чиновники КМДА зазначили, що остаточна висота будівлі має бути встановлена на основі висновків історико-містобудівного обґрунтування (ІМО) Міністерства культури.

Засновником ТОВ «Піріт» є кіпрська компанія «Девісал Лімітед», кінцевим бенефіціарним власником якої є Сергій Тігіпко.

Разом із цією фірмою містобудівні умови та обмеження на проект отримувало також нещодавно створене ТОВ «Віолія», засновниками якого є Максим Кузьменко і Ольга Майська.

Раніше Антимонопольний комітет дав дозвіл офшорній компанії «Евінз Лімітед», яку також пов'язують з Тігіпком, придбати акції заводу «Кузня на Рибальському», який належить президенту Петру Порошенку.

Сергій Тігіпко — український бізнесмен, політичний діяч, голова партії «Трудова Україна» з 2000 по 2005 та партії «Сильна Україна» з 2009 по 2012 роки. Народний депутат III, IV та VII скликань. Кандидат у президенти України у 2010 році.

Пов`язані новини