У пресслужбі Кабінету міністрів заперечили інформацію про те, що прем'єр-міністр Олексій Гончарук просить заборонити спікеру Верховної Ради розглядати його відставку.

Про це передає «Урядовий портал».

«Інформація про нібито подану заяву в Окружний адміністративний суд міста Київ прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком не відповідає дійсності», — йдеться у повідомленні.

Раніше Окружний адміністративний суд Києва повідомив у Facebook, що прем'єр Гончарук просить заборонити спікеру парламенту Дмитру Разумкову розглядати його відставку. Там зазначили, що третьою особою в позові є президент Володимир Зеленський.

Повідомлення на самому сайті не відкривається.

Джерела у керівництві партії «Слуга Народу» повідомили hromadske, що 4 березня Верховна Рада відправить у відставку прем’єр-міністра Олексія Гончарука, а замість нього призначить Дениса Шмигаля, міністра розвитку громад, який до цього працював топменеджером компанії ДТЕК олігарха Ріната Ахметова.

Також hromadske повідомили, що на засіданні парламенту 4 березня депутати змінять низку міністрів, але дехто залишиться на посадах.

Поділитись: