Світ

В ущелині на півдні Італії через зливу загинули 11 туристів

21 серпня, 2018 10:36
Світ/В ущелині на півдні Італії через зливу загинули 11 туристів
Зберегти
Вигляд
У гірській області Калабрія на півдні Італії щонайменше 11 туристів загинули, коли їх затопило в ущелині після сильної зливи.

У гірській області Калабрія на півдні Італії щонайменше 11 туристів загинули, коли їх затопило в ущелині після сильної зливи.

 Про це повідомляє Reuters.

Також відомо про п'ятьох зниклих безвісти.

Близько 20 людей вже вдалося врятувати. Серед них 9-річна дівчинка, яку госпіталізували з переохолодженням. За словами лікарів, її життю нічого не загрожує. Рятувальна операція триває.

Громадянство загиблих та постраждалих наразі не відоме, однак зазначається, що більшість туристів, які відвідували цей регіон, є італійцями.

У національному парку Полліно на півдні Італії через сильну зливу підвищився рівень води у гирлі річки в ущелині Раганелло. Незважаючи на попередження про погані погодні умови в ущелині перебували групи туристів, які займалися рафтингом.

14 серпня у Генуї на півночі Італії обвалився міст, на якому була прокладена автомагістраль. Під час обвалення на мосту перебувало близько 30 автомобілів та 3 вантажівки.

Обвалення спричинило транспортний колапс — десятки автомобілістів зупинилися біля тунелю, який передує цьому мосту. У місті під час обвалення мосту була злива та гроза. 

Префектура міста Генуя інформувала Генеральне консульство України в Мілані, що двоє українців постраждали внаслідок обвалення мосту, і були доправлені до лікарні «Сан Мартін».

18 серпня рятувальники знайшли на місці обвалення мосту ще одну машину з загиблими: чоловіком, жінкою та 9-річною дівчинкою. Таким чином, кількість загиблих зросла до 41.

Італійський уряд почав офіційне розслідування відносно оператора зруйнованого мосту у місті Генуя, давши компанії термін у 15 днів, щоб довести, що вона обслуговувала міст належним чином.

Раніше було відомо про щонайменше 38 загиблих та 15 поранених  унаслідок обвалення 80-метрової частини мосту в місті Генуя. Ще від 10 до 20 осіб, ймовірно, вважаються зниклими безвісти.

Повідомлялося, що Міністерство транспорту Італії подасть цивільний позов до суду проти компанії Autostrade per l'italia, яка відповідальна за функціонування мосту, що обвалився в Генуї.

Пізніше італійський уряд почав офіційне розслідування відносно оператора зруйнованого мосту у місті Генуя, давши компанії термін у 15 днів, щоб довести, що вона обслуговувала міст належним чином.

Більше про:
# Італія
Пов`язані новини