У Японії виробник електроніки NEC Corp презентував прототип летючого автомобіля.

Про це повідомляє Sky News.

«Летючий автомобіль пройшов випробування в Японії та зміг стабільно зависнути у повітрі протягом хвилини, використовуючи чотири гвинти. Компанія NEC, що займається електронікою, представила цю технологію в місті Абіко, розташованому приблизно у 22 милях від Токіо», — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що під час презентації автомобіль двічі піднявся у повітря і протримався в такому положенні приблизно хвилину всередині великої клітки.

За словами японських чиновників, автомобіль призначений для безпілотної доставки певних речей. Водночас, летючі машини також можуть бути використані в операціях з ліквідації наслідків аварій.

Крім того, очікується, що такі автомобілі будуть використовувати для з'єднання островів у курортній зоні Міє. Планується, що летючі автомобілі почнуть доставляти вантажі не пізніше 2023 року, а перевозити пасажирів вони зможуть ближче до 2030 року.

Нагадаємо, у середині липня Пентагон запустив проект відслідковування правопорушень у штатах Айова, Міннесота, Вісконсін та Міссурі. Військові почали стежити за громадянами за допомогою 25 повітряних куль, які піднімаються у повітря завдяки сонячній енергії і дрейфують небом.

Поділитись: