Міністерство внутрішніх справ Єгипту оголосило найвищий рівень боєготовності силових структур у всіх провінціях країни після теракту в п'ятницю на Синайському півострові.

Міністерство внутрішніх справ Єгипту оголосило найвищий рівень боєготовності силових структур у всіх провінціях країни після теракту в п'ятницю на Синайському півострові.

Про це повідомляє інформанетство MENA.

У заяві міністерства наголошується, що додаткові підрозділи сил безпеки розгорнуті на основних об'єктах життєдіяльності країни.

Під особливим контролем перебуватимуть туристичні зони, держустанови, банки і поліцейські ділянки, які раніше неодноразово ставали об'єктом атаки екстремістів. Посилено заходи безпеки в районах мечетей, церков, театрів і кінотеатрів та інших місць найбільшого скупчення людей.

На дорогах перевіряють автотранспорт у посиленому режимі, на вулицях діють мобільні патрулі. Під особливий контроль узяті в'їзди і виїзди з міст і населених пунктів, значно посилилася процедура огляду автотранспорту і людей в районі тунелю, що веде з африканської частини країни на Синай.

Проводяться рейди в районі кордону з Лівією, під посилений контроль спецслужб взята провінція Ваді-ель-Гадід, де раніше бойовики неодноразово здійснювали напади на поліцейських і військовослужбовців.

Нагадаємо, внаслідок теракту в мечеті на Синайському півострові 24 листопада загинули 305 людей, з яких 27 діти.

Нагадаємо, 24 листопада в місті Бір аль-Абед стався напад. Терористи спочатку влаштували вибух в мечеті, а потім, заблокувавши площу біля мечеті позашляховиками, відкрили вогонь по людях, які намагалися покинути будівлю. 

Раніше повідомлялося про 235 загиблих.

Пізніше поліція Єгипту провела спецоперацію, що отримала назву «Помста за мучеників», під час якої силовики знищили 30 бойовиків.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile