У Єревані в районі території полку патрульно-постової служби, захопленого озброєними людьми, періодично чути вибухи.

Про це повідомляє «Радіо Азутутюн» з посиланням на місцевих жителів.

На відео, знятому жителями єреванського кварталу Сарі Тах, видно, як з території полку ППС поліції йде дим.

Напередодні Служба національної безпеки дала збройної групі час, щоб скласти зброю і здатися владі.

Силові структури Вірменії ситуацію на даний момент не коментують.

Опозиція закликає владу Вірменії надати інформацію про ситуацію на території захопленого збройним угрупованням поліцейського полку в Єревані.

«Протягом останньої години на території полку звучать звуки вибухів. Звертаємося до компетентних органів з вимогою надати інформацію про те, що відбувається на території полку. Якщо протягом 30 хвилин ми не отримаємо відповіді, то звернемося до всіх громадян організувати мітинг на вулиці Хоренаці (в районі полку ) і на місці вимагати відповіді», – йдеться у заяві.

Як повідомив Громадському політолог Арменак Мінасянц, який перебуває неподалік місця подій, навколо захопленої будівлі, чутні гучні вибухи та автоматні постріли.

«У місті все начебто зараз спокійно. Хоча о 19:00 намічатися новий мітинг опозиції», – сказав він.

Нагадаємо, 17 липня озброєні прихильники радикального опозиційного руху «Предпарламент» захопили будівлю поліції в єреванському районі Еребуні, вбивши при цьому одного поліцейського і поранивши шістьох людей. За даними поліції, нападники взяли в заручники дев’ятьох людей, п’ятьох із них звільнили в результаті переговорів.

Нападники вимагають звільнення Жирайра Сефіляна, лідера «Предпарламенту», якого арештували у червні за звинуваченням в незаконному придбанні та зберіганні зброї. Вони також вимагають відставки президента Сержа Саргсяна.

23 липня з будівлі поліції в Єревані звільнили всіх заручників. Крім того, двоє нападників на відділок поліції здалися.

Разом з тим, 27 липня нападники на відділок поліції взяли у заручники медиків. 31 липня у МОЗ Вірменії повідомили, що всі лікарі, які перебували в заручниках у захопленій озброєною групою будівлі полку патрульно-постової служби поліції в Єревані, вже звільнені.

У ніч на 29 липня під захопленим відділком поліції спалахнули нові сутички демонстрантів із поліцією. Було затримано більше 100 осіб, ще близько 100 отримали поранення.

Свідок розгону акції протесту Арменак Мінасянц розповів в ефірі Громадського, що силовики кидали світлошумові гранати прямо в будинках.

 

Поділитись: