Технології

В YouTube може зникнути кнопка «дизлайк»

The Verge
Технології/В YouTube може зникнути кнопка «дизлайк»
Зберегти
Вигляд
У відеохостингу YouTube розглядають ідею відмовитися від кнопки «дизлайк» («не подобається») під відео, якою користувачі висловлюють своє негативне враження від контенту.

В YouTube занепокоєні великою кількістю людей, які навмисно ставлять «дизлайки», аби знизити рейтинг ролика, повідомляє The Verge. 

Розробники хочуть прибрати можливість спаму та флешмобів, при яких групи людей зумисне занижують рейтинги відеороликів, шкодячи авторам контенту і їхнім каналам в YouTube.

Директор з управління проектами на YouTube Том Леунг зазначив, що у розробників є кілька варіантів розв'язання цієї проблеми. Один із них пропонує дати авторам відео можливість самим вирішувати, приховувати чи показувати кнопку «дизлайк» глядачам. Однак, якщо автор відео приховує цю функцію, то він не зможе побачити і позитивні рейтинги. Інший варіант, який розглядають розробники, — додати до кнопки «дизлайк» невелике опитування про причини, чому глядачу не сподобалося відео. Це дозволить авторам зрозуміти, що вони роблять не так, і виключити втручання ботів.

Найрадикальнішим рішенням є повне видалення кнопки «не подобається», але Леунг вважає такий крок не демократичним, тому всі варіанти поки перебувають на стадії обговорення.

Раніше повідомлялося, що YouTube змінює систему рекомендованих відео: буде менше теорій змов та «диво-ліків».

Більше про:
# YouTube
Пов`язані новини