Голівудський кінопродюсер Гарві Вайнштейн подав позов проти заснованої ним компанії The Weinstein Company, яка звільнила його через звинувачення в сексуальних домаганнях і насильстві.

Голівудський кінопродюсер Гарві Вайнштейн подав позов проти заснованої ним компанії The Weinstein Company, яка звільнила його через звинувачення в сексуальних домаганнях і насильстві.

Про це повідомляє Reuters.

У позові Вайнштейн вимагає надати йому інформацію і документи, які, на його думку, можуть захистити його і компанію від збитків від несправедливих судових рішень.

У позові йдеться про його листування, яке, на думку Вайнштайна, може реабілітувати його і компанію.

Він також прагне з'ясувати, чи правомірним було його звільнення з  і чи передавали співробітники конфіденційну інформацію журналістам. 

Нагадаємо, у Великій Британії розслідують три нових епізоди сексуальних домагань з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна.

Раніше поліція Лондона оголосила про початок розслідування відносно Вайнштейна, яке стосується злочинів на сексуальному підґрунті, вчинених у 1980-х роках.

Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила продюсера Вайнштейна у зґвалтуванні.

Нагадаємо, Вайнштейна виключили зі складу Британської академії кіно після того,  як американська газета New York Times  оприлюднила матеріал, у якому продюсера звинувачували у  сексуальних домаганнях.

Журналісти писали, що Вайнштейн домагався молодих актрис і співробітниць його кінокомпанії.

Зокрема, після публікації New York Times, актриси Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу також звинуватили Вайнштейна у домаганнях і розповіли, коли це було.

Британська акторка Лєна Хіді, виконавиця ролі королеви Серсеї Ланністер у серіалі «Гра престолів», заявила, що також була жертвою сексуальних домагань з боку продюсера Гарві Вайнштейна

Водночас, актриса Ліндсі Лохан заступилась за Вайнштейна і назвала «неправильним» те, що відбувається навколо нього.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: