Ф'ючерси на Bitcoin на Чиказькій біржі опціонів подорожчали на 25%, перевищивши 18 тисяч доларів, після того, як 10 грудня почалися торги.

Ф'ючерси на Bitcoin на Чиказькій біржі опціонів подорожчали на 25%, перевищивши 18 тисяч доларів, після того, як 10 грудня почалися торги.

На початку перших торгів курс січневих ф'ючерсів на криптовалюту був на рівні 15 тисяч доларів. Торги на першій площадці, що працює з біткоін-ф'ючерсами, припинялися двічі з метою зниження волатильності, повідомляє Bloomberg.

Обсяги торгів на початковому етапі перевершили очікування, а трафік на сайті біржі виявився настільки великим, що почалися затримки та збої.

За даними самої біржі, всі її торгові системи наразі функціонують нормально.

Ф'ючерс — це стандартний документ, що засвідчує зобов'язання придбати або продати базовий актив у визначений час та на визначених умовах у майбутньому, з фіксацією цін на момент виконання зобов'язань сторонами контракту. Основним активом можуть бути, зокрема, цінні папери, товари або кошти.

Нагадаємо, на початку грудня Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США дозволила розпочати торгівлю ф'ючерсами на криптовалюту біткоін.

Станом на 7 грудня ринкова капіталізація Bitcoin становила понад 251 мільярд доларів. Того ж дня вартість Bitcoin перевищила 15  тисяч доларів.

3 грудня стало відомо, що першими біткоіновими мільярдерами стали брати Уінклвосси, які позивалися проти Марка Цукерберга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖBitcoin та Blockchain: що це таке і як працює в Україні та світі

Поділитись: