УКРАЇНА

Вартість проїзду платними дорогами в Україні складе 20-70 євроцентів за кілометр — Мінінфраструктури

31 серпня, 2018 17:44
УКРАЇНА/Вартість проїзду платними дорогами в Україні складе 20-70 євроцентів за кілометр — Мінінфраструктури
Зберегти
Вигляд
Після побудови платних доріг в Україні, вартість проїзду ними для громадян буде коливатись від 20 до 70 євроцентів за кілометр.

Після побудови платних доріг в Україні, вартість проїзду ними для громадян буде коливатись від 20 до 70 євроцентів за кілометр.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі одного з українських каналів, передає видання «НВ».

«У випадку України, європейських країн, де практикують платні автобани, вартість 1 кілометру проїзду може складати від 20 до 70 євроцентів. Зараз тривають дискусії», — зазначив Омелян.

За його словами, першою платною дорогою може стати відрізок між Львовом та Краковцем (пунктом пропуску на кордоні з Польщею). Зокрема, у Мінінфраструктури сподіваються провести відповідний тендер на будівництво дороги уже у 2019 році.

Крім цього, платним може стати сполучення «Київ-Біла Церква».

«Щодо платних доріг ми можемо ствердно говорити лише після того, як буде проведено тендер та будемо розуміти, яка компанія його виграла та на яких умовах», — додав Омелян.

Нагадаємо, що 3 квітня парламент ухвалив у першому читаннізаконопроект про концесію. За це рішення проголосувало 240 народних депутатів.

Раніше президент Петро Порошенко підписав закон, що суттєво спрощує передачу доріг у концесію.

Перша платна дорога в Україні з’єднає Львів з польським кордоном.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Платні дороги, концесія та розквіт авіації

Пов`язані новини