Модернізація старих локомотивів Укрзалізниці за участю американської компанії General Electric буде коштувати 50-60% від вартості придбання нового локомотива.

Модернізація старих локомотивів Укрзалізниці за участю американської компанії General Electric буде коштувати 50-60% від вартості придбання нового локомотива.

Про це заявив генеральний менеджер GE Transportation Девід Кокс в інтерв’ю «Економічній правді».

Зокрема, за словами Кокса, модернізація старих локомотивів забезпечить більш глибоку інтеграцію та локалізацію компанії на українському ринку.

«Вартість модернізації варіюється, але це дешевше, ніж купівля нових локомотивів. Вона може складати 50-60% вартості нового локомотиву», — зазначив Кокс.

Раніше повідомлялось, що вартість нового локомотиву компанії GE Transportation складає понад 4,6 мільйонів доларів.

Нагадаємо, 23 лютого Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

Наприкінці 2018 року та впродовж першого кварталу 2019 року планується постачання 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10 %. Їх виробництво стартує на початку 2018 року в США, і перші поставки заплановані вже цієї осені. Загалом за 15 років УЗ планує закупити до 225 нових тепловозів та модернізувати до 75 існуючих.

Також в ЄБРР оголосили, що можуть надати додатковий кредит Укрзалізниці на купівлю вагонів.

Українські заводи отримають близько $400 млн прямих інвестицій від вартості угоди з General Electric.

Поділитись: