ENRU

Вартість реставрації куполу Верховної Ради зменшилась на півмільйона гривень

Data?1533160342
Ремонт куполу Верховної Ради України не проводився вже 45 років. Фото: портал Верховної Ради

Реставраційні роботи куполу Верховної Ради планують завершити до кінця року, витрати на них зменшилися на півмільйона гривень.

Про це повідомляє портал Верховної Ради.

Зазначається, що переможцем тендеру на виконання робіт визначено вітчизняну фірму ТОВ «Будівельно-реставраційна фірма «Відродження», яка працювала на Маріїнському палаці, з нею укладено договір.

«Загальна ціна договору складає 7 млн 61 тис. грн., що менше від експертної оцінки на півмільйона грн. Відповідно до умов укладеного договору, роботи повинні бути виконані не пізніше 10 грудня 2018 року», — йдеться у повідомленні.

Робота над реставрацією була розпочата у червні, ще до закінчення восьмої сесії.

За словами головного фахівця відділу організації будівництва управління справами Верховної Ради Віктора Яремчука, ремонт куполу не проводився вже 45 років.

Яремчук запевнив, що основна частина робіт буде завершена до початку пленарних засідань — буде повністю замінено скло, очищені та пофарбовані металеві конструкції. Таким чином, ще до того, як народні депутати розпочнуть працювати у сесійній залі.

Яремчук додав, що ремонт було заплановано ще у 2013 році, але планам не довелося відбутися через відповідні політичні події в Україні.

У травні повідомлялось, що купол Ради відремонтують за 7,5 млн гривень. Повідомлялось, що роботи планують завершити до кінця літа.