Життя

Василь Мельник очолив управління у справах учасників АТО

Життя/Василь Мельник очолив управління у справах учасників АТО
Зберегти
Вигляд

Начальником знову створеного Управління МВС у справах учасників АТО призначено Василя Мельника. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у Facebook.

За його інформацією, новопризначеному начальнику 48 років, він учасник АТО, боєць батальйону особливого призначення Київ-2, також він переніс важке поранення, нагороджений медаллю «Захисник Вітчизни» за особисту мужність і відвагу, проявлені при захисті України та нагородний пістолет, майор національної поліції.

«Служив в міліції у Львівській області – коли почався Майдан, звільнився та поїхав до Києва. Як він сам говорить: допомагав , чим міг. 18 лютого стояв на варті біля готелю Україна. Відразу після перемоги Майдану та початку російської агресії пішов записуватись добровольцем – спочатку не хотіли брати за віком. Однак, таки вступив до добровольчого батальйону МВС Київ-2 і, як він каже, отримав подарунок на день народження – 11 серпня приїхав до АТО. Був важко пораненим, втратив ногу. Потім – лікування, реабілітація, протезування. Сьогодні – знову у строю», - додав Аваков.

Пов`язані новини