Ватажок самоназваної «ЛНР» Ігор Плотницький заявив, що зустрічався з депутаткою Верховної Ради України Надією Савченко у столиці Білорусі заради обговорення обміну полоненими

Ватажок самоназваної «ЛНР» Ігор Плотницький заявив, що зустрічався з депутаткою Верховної Ради України Надією Савченко у столиці Білорусі заради обговорення обміну полоненими. Про це повідомляють «РИА Новости».

За словами Плотницького, на зустрічі також був присутній ватажок «ДНР» Олександр Захарченко. Вони обговорювали формулу обміну полоненими «всіх на всіх».

«Нещодавно я з Олександром Володимировичем Захарченко зустрічався разом з народним депутатом України Надією Вікторівною Савченко. Це треба сприймати правильно, треба розуміти, що весь цей процес йде в рамках мінських переговорів», — заявив Плотницький.

Раніше видання «ЛИГА.net» з посиланням на власні джерела повідомляло, що Савченко відвідувала Мінськ, де зустрічалася з Плотницьким та Захарченком.

Радниг голови СБУ Юрій Тандіт заявляв, що відомство ніхто не повідомляв про таку поїздку.

В свою чергу, у політичній партії «Батьківщина», до якої належить Надія Савченко, вважають неприпустимими будь-які переговори з ватажками «ДНР» та «ЛНР».

Також у «Батьківщині» повідомили, що Савченко не координує свої дії з фракцією і партією.

«Надія Савченко недавно заявила про свою участь в новому політичному проекті. Вона не координує свої дії з фракцією і партією «Батьківщина», — повідомляє прес-служба партії.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile