Мешканцям постраждалої від загострення збройного конфлікту на Донбасі Авдіївки Ватикан виділить 200 тисяч євро допомоги.

Мешканцям постраждалої від загострення збройного конфлікту на Донбасі Авдіївки Ватикан виділить 200 тисяч євро допомоги.

Про це повідомив посол Ватикану Нунцій Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті під час відвідування Авдіївки, передає глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Він зазначив, що Ґуджеротті приїхав на лінію фронту, щоб особисто висловити мешканцям Донеччини підтримку і солідарність, а також передати благословення від Папи Римського Франциска.

«Папський Нунцій повідомив, що для потреб мешканців Авдіївки із фонду акції “Папа для України” буде виділено 200 тисяч євро», — написав Жебрівський у facebook.

Жебрівський нагадав, що минулого року Папа Франциск оголосив акцію, метою якої було зібрати кошти для допомоги мешканцям України, які постраждали від війни на Донбасі.

Раніше повідомлялося, що Папа Римський Франциск зібрав для потерпілих внаслідок війни на Донбасі понад 10 млн євро.

Нагадаємо, під Авдіївкою сталося загострення збройного конфлікту 29 січня. У боях неподалік населеного пункту 5 українських військових загинули і 14 дістали поранень. А 30 січня загинули 3 військових, і 17 дістали поранень.

Внаслідок обстрілів Авдіївка залишилася без води та електрики.

Пізніше через ескалацію збройного конфлікту в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: