Судді Городищенківського райсуду Черкаської області Людмилі Синиці, яка веде справу щодо викрадення та вбивстві у 2014 році журналіста та учасника Євромайдану Василя Сергієнка, повідомили про підозру.

Про це нам повідомили джерела в Офісі генпрокурора.

Так, за версією слідства, під час одного з судових засідань у справі щодо вбивства журналіста Василя Сергієнка суддя Синиця розголосила відомості іншого кримінального провадження, що не було предметом її розгляду.

Слідчі вважають, що таки діями суддя перешкодила правоохоронцям у розкритті злочину.

Нагадаємо, у квітні 2014 року журналіста Василя Сергієнка побили та викрали з двору власного будинку у місті Корсунь-Шевченківський. Наступного дня його тіло знайшли за 15 кілометрів від міста зі слідами знущань.

В організації викрадення, катуванні та вбивстві Сергієнка підозрюють Вадима Мельника, Володимира Воронкова, Віктора Горбенка, Валентина Завражина, Максима Русіна та Романа Недибалюка, яких затримували впродовж 2015-2017 років. У липні 2017 року прокуратура Черкаської області направила до суду обвинувальний акт стосовно організатора та одного з виконавців викрадення і вбивства.

У червні 2019-го суд відпустив під домашній арешт Недибалюка та Горбенка. Наприкінці серпня 2019-го суд відпустив із СІЗО під домашній арешт Вадима Мельника, який безперервно перебував під вартою з 18 травня 2017 року. Прокурори також клопотали про те, щоб на два місяці продовжити арешт обвинуваченому у виконанні вбивства Володимиру

У грудні 2019 суд Черкащини залишив Володимира Воронкова під вартою.

Поділитись: