Чоловік, який поранив трьох поліцейських і був вбитий правоохоронцями на вулиці Новосельського в Одесі — відомий у місті проросійський активіст Валентин Дорошенко. У минулому він викликав екс-міськоголову Одеси.

Чоловік, який поранив трьох поліцейських і був вбитий правоохоронцями на вулиці Новосельського в Одесі — відомий у місті проросійський активіст Валентин Дорошенко. У минулому він викликав екс-міськоголову Одеси на дуель.

Про це повідомляє «Думская».

За даними видання, вбитий називав себе членом «партії Сталіна», в 2010-му намагався балотуватися в мери Одеси.

У 2011 році Дорошенко викликав тодішнього міського голову Едуарда Гурвіца на дуель — приїжджав до муніципалітету на коні з мечем в руці.

Вбитий називав себе членом «партії Сталіна»​ Фото: dumskaya.net

Відомо, що Дорошенко повернувся до себе додому, а до нього прибули поліцейські — два оперативника Приморського відділу і дільничний. Тоді чоловік дістав пістолет і напав на правоохоронців. Дільничного він поранив у груди, одного з оперативників — в ногу.

Вбитий розшукувався поліцією як активний учасник заворушень біля будівлі обласного Управління МВС так званої Єврейської осені 2013 року.

Йдеться про спробу відбити у правоохоронців затриманого лідера партії «Родина» Ігоря Маркова. Тоді у жовтні 2013 року Марков був затриманий після вручення підозри про хуліганство. Після арешту його прихильники заблокували будівлю одеської обласної міліції, вимагаючи його звільнення.

О 3-й ночі 23 жовтня міліція силою розблокувала будівлю, при цьому постраждали кілька журналістів і депутатів Одеських міської та обласної рад. Вбитий в Одесі зловмисники брав участь у зіткнення з правоохоронцями.

Нагадаємо, у центрі Одеси чоловік влаштував перестрілку з поліцейськими. Злочинця застрелили на місці, троє поліцейських дістали поранення.

Як повідомив Громадському радник поліції Одещини Руслан Форостяк, ще кілька осіб затримані.

Поділитись: