УКРАЇНА

Вбивство на Миколаївщині: підозрюваний визнав, що один з поліцейських стріляв у загиблого

УКРАЇНА/Вбивство на Миколаївщині: підозрюваний визнав, що один з поліцейських стріляв у загиблого
Зберегти
Вигляд

Один з підозрюваних у вбивстві жителя Кривого Озера сержант поліції Олександр Причипойда в суді визнав, що його колега стріляв у загиблого Олександра Цукермана.

Про це затриманий заявив у ході судового засідання щодо обрання йому запобіжного заходу, передають Новости-N.

Так, сержант поліції Причипойда розповів, що, коли він з колегами приїхав на виклик, Цукерман погнався за ними з лопатою. Поліцейські почали тікати, і в цей момент Причипойда почув три постріли.

За його словами, в Цукермана стріляв водій-поліцейський сержант поліції Денис Ляхвацький. Також, за словами Причипойди, поліцейські не били Цукермана. Нібито тілесні ушкодження у нього були вже тоді, коли правоохоронці приїхали на виклик.

Згодом суд ухвалив рішення про обрання Причипойді запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою до 25 вересня.

Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в Кривому Озері одразу шестеро поліцейських прибули на виклик розбиратися з сімейним скандалом. Вони закували в кайданки місцевого жителя Олександра Цукермана і стали його бити. За словами жителів Кривого Озера, поліцейські били Цукермана кийками, руками і ногами, після чого він помер.

За інформацією генерального прокурора Юрія Луценка, в загиблого стріляли також із травматичного пістолета. Зараз підозрювані у вбивстві правоохоронці взяті під варту.

В свою чергу, голова Нацполіції Хатія Деканоідзе вирішила звільнити начальника поліції Миколаївської області. Також Деканоідзе розформувала Кривоозерське управління поліції у повному складі. Пізніше вона призначила керівником управління командира роти з Миколаєва Олександра Горпинича.

Пов`язані новини