Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що розкрито вбивство адвоката Юрія Грабовського, який захищав у суді ГРУшника Алєксандра Алєксандрова. Про це Матіос сказав в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Вбивство Грабовського мало досить зловіщий відтінок, але з Божою допомогою нам вдалося розкрити це вбивство», — сказав Матіос.

Також військовий прокурор пообіцяв оприлюднити деталі вбивства адвоката. «Протягом тижня ми відкрито, публічно, з максимальним наданням відео та фотоматеріалів, надамо закінчену картину того, що сталося. Зокрема, причин, умов і найголовніше – мотивів вбивства Грабовського», – додав  Матіос.

Нагадаємо, 25 березня колишнього адвоката російського спецпризначенця Алєксандрова Юрія Грабовського знайшли вбитим у покинутому колишньому колгоспному саду в 27 км від м. Жашків на Черкащині. 

Військова прокуратура повідомила, що один з підозрюваних вказав місце знаходження тіла адвоката. Матіос також розповів, що номер вбивці був давно записаний в телефоні Грабовського.

Поділитись: