Керівництво райуправління поліції в селищі Криве Озеро Миколаївської області в повному складі відсторонено від роботи. Це сталося після вбивства чоловіка при затриманні поліцією.

«Все керівництво поліції Кривого Озера відсторонено і зараз в селище направлені співробітники ГУ НП України Миколаївської області, які будуть виконувати обов’язки», — повідомили в поліції Миколаївщини, передає «Голос.UA».

Нагадаємо, за однією з версій, в ніч на 24 серпня в Кривому Озері одразу шестеро поліцейських прибули на виклик розбиратися з сімейним скандалом. Вони закували в кайданки місцевого жителя Олександра Цукермана і стали його бити. За словами жителів Кривого Озера, поліцейські били Цукермана кийками, руками і ногами, після чого він помер.

За інформацією генерального прокурора Юрія Луценка, в загиблого стріляли також із травматичного пістолета. Зараз підозрювані у вбивстві правоохоронці взяті під варту, суд обирає їм запобіжний захід.

Інцидент, який стався 24 серпня, викликав значний резонанс. Біля Кривоозерської прокуратури зібралися обурені місцеві жителі. Вони хотіли вчинити самосуд над поліцейськими, яких вирішили перевезти у Миколаїв. Коли їх почали виводити з прокуратури, люди накинулись на них, незважаючи на поліцейський кордон.

У результаті деякі затримані поліцейські отримали тілесні ушкодження. Після того, як усіх посадили в автозак, натовп почав розхитувати автомобіль.

Поділитись: