УКРАЇНА

Вбивство Шеремета, можливо, доведеться розслідувати журналістам – Олєвскій

УКРАЇНА/Вбивство Шеремета, можливо, доведеться розслідувати журналістам – Олєвскій
Зберегти
Вигляд

Журналіст проекту «Настоящее Время» Тімур Олєвскій припускає, що докладати зусилля до розслідування вбивства Павла Шеремета доведеться журналістам.

Про це він розказав в коментарі Громадському.

«Мені здається, що вбивство Шеремета, в першу чергу, доведеться розслідувати журналістам, або принаймні штовхати та заставляти про нього не забути», – сказав він.

За його словами, за 40 днів, що минули з дня загибелі Шеремета слідство не повідомило хоча б деякі попередні результати щодо того, хто може стояти за цим злочином.

«Навіть версії того, хто би міг стояти за цим убивством ще не названі, крім кількох камер відеоспостереження. Сорок днів – це достатній строк для того, щоб назвати результати, якби це було очевидне вбивство», – вважає журналіст.

Нагадаємо, 20 липня о 7:45 ранку в результаті вибуху машини загинув журналіст Павло Шеремет.

Генпрокурор Луценко назвав загибель журналіста вбивством. Президент Петро Порошенко доручив правоохоронним органам оперативно розслідувати обставини загибелі журналіста Шеремета.

До розкриття вбивства Павла Шеремета підключили групу фахівців з 50 осіб. Зокрема, до цієї справи залучили експертів ФБР.

28 серпня у Києві у сквері Небесної сотні вшанують пам'ять загиблого журналіста Павла Шеремета на 40-й день з його вбивства.

Пов`язані новини