УКРАЇНА

Вбивство у Кривому Озері: поліцейський застосував не табельну зброю

УКРАЇНА/Вбивство у Кривому Озері: поліцейський застосував не табельну зброю
Зберегти
Вигляд

Смерть жителя села Криве Озеро Олександра Цукермана настала від пострілу в область серця із не табельної зброї. Постріл здійснив один із працівників поліції.

Про це Громадському повідомив керівник секретаріату уповноваженого Верховної Ради з прав людини Богдан Крикливенко.

За його словами, один із поліцейських, які підозрюються у вбивстві Цукермана, визнав, що викинув пістолет в озеро.

«Особа, яка скоїла постріли, вона сказала, що викинула в річку чи в озеро зброю. І дійсно, це не є табельна зброя, це пристрій травматичної дії. Але однозначно, це не вогнепальная табельна зброя. Також, є неофіційна інформація, що цей пістолет у поліцейського був і час від часу він ним хизувався», — сказав Кликливенко.   

За його словами, слідчі продовжують роботу на місці.

Прокуратурою Миколаївської області проводиться слідство за двома статтями Кримінального кодексу: 115 «Умисне вбивство» та 365 «Перевищення влади та службових повноважень». Трьом підозрюваним поліцейським надали адвокатів.   

Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в Кривому Озері одразу шестеро поліцейських прибули на виклик розбиратися з сімейним скандалом. Вони закували в кайданки місцевого жителя Олександра Цукермана і стали його бити. За словами жителів Кривого Озера, поліцейські били Цукермана кийками, руками і ногами, після чого він помер.  

Керівниця Національної поліції України Хатія Деканоідзе розпорядилася розформувати поліцейське відділення в Кривому Озері на Миколаївщині. 

Виконуючим обов'язки Головного управління Національної поліції в Миколаївській області призначений полковник поліції Юрій Мороз.

Пов`язані новини