Суд обрав запобіжний захід третьому підозрюваного у вбивстві жителя Кривого Озера сержанту поліції Денису Ляхвацькому.

Він заарештований на два місяці, передають Новости-N.

Зауважується, що Ляхвацький єдиний з трьох підозрюваних, якому інкримінують статтю за умисне вбивство. Сам поліцейський з таким обвинуваченням не згоден. При цьому він згоден зі звинуваченнями у перевищенні влади або службових повноважень.

Крім того, раніше в суді інший підозрюваний заявив, що в загиблого стріляв саме Ляхвацький.

Раніше до 25 вересня були заарештовані старший лейтенант поліції Микола Хоменко та сержант поліції Олександр Причипойда.

Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в Кривому Озері одразу шестеро поліцейських прибули на виклик розбиратися з сімейним скандалом. Вони закували в кайданки місцевого жителя Олександра Цукермана і стали його бити. За словами жителів Кривого Озера, поліцейські били Цукермана кийками, руками і ногами, після чого він помер.

За інформацією генерального прокурора Юрія Луценка, в загиблого стріляли також із травматичного пістолета. Зараз підозрювані у вбивстві правоохоронці взяті під варту.

В свою чергу, голова Нацполіції Хатія Деканоідзе вирішила звільнити начальника поліції Миколаївської області. Також Деканоідзе розформувала Кривоозерське управління поліції у повному складі. Пізніше вона призначила керівником управління командира роти з Миколаєва Олександра Горпинича.

Згодом поліцейських, який підозрюються у вбивстві Цукермана, визнав, що викинув пістолет в озеро. При цьому цей пістолет не був його табельною зброєю.

Також відомо, що з шістьох поліцейських відділу поліції в райцентрі Криве Озеро, які можуть бути причетними до вбивства місцевого жителя, четверо пройшли переатестацію.

Поділитись: