УКРАЇНА

Вдова вбитого екс-депутата Сумської міськради Жука втекла до Росії — поліція

22 серпня, 2018 01:07
УКРАЇНА/Вдова вбитого екс-депутата Сумської міськради Жука втекла до Росії — поліція
Зберегти
Вигляд
Вдова колишнього депутата Сумської міської ради Анатолія Жука, якого вбили 2 серпня, утекла до Росії із донькою. Разом із нею також виїхав до РФ колишній водій депутата.

Вдова колишнього депутата Сумської міської ради Анатолія Жука, якого вбили 2 серпня, утекла до Росії із донькою. Разом із нею також виїхав до РФ колишній водій депутата.

Про це у Facebook повідомив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

«Ми отримали достовірну інформацію про те, що розшукувані безвісно зниклі вдова та донька, а також водій вбитого 2 серпня колишнього керівника Сумського осередку «Ліберально-демократичної партії» Анатолія Жука, перебувають у РФ», — повідомив Аброськін.

За даними поліції, жінка була затримана прикордонниками Росії під час незаконного перетину кордону в районі села Єлизаветівка Курської області.

«Не зрозуміло за яких обставин, але вдова та колишній водій запросили у РФ політичного притулку», — зазначив Аброськін.

Він наголосив, що вдова екс-депутата, яка під час вбивства перебувала поряд з ним, після вбивства чоловіка відмовлялася співпрацювати з поліцією, «посилаючись на свій хворий стан».

«Однак таке «погане самопочуття» не завадило їй вночі перейти кордон», — підкреслив заступник глави Нацполіції.

Раніше поліція заявляла, що до вбивства екс-депутата Анатолія Жука може бути причетна його дружина.

Ввечері 2 серпня поліція повідомила, що у Сумах застрелили колишнього депутата міської ради Анатолія Жука. Він очолював Департамент містобудування та земельних ресурсів та був головою громадської організації «Сумчани».

Мертвим Анатолія Жука виявив його батько, який прийшов до сина в гості. Батько повідомив про вбивство о 19:12. Поліція встановила, що екс-депутата вбили на подвір’ї його будинку на вулиці Льва Толстого. Жук загинув від отриманих вогнепальних поранень. Поряд з місцем вбивства поліція знайшла пістолет.

За даними прокуратури області, розглядається дві версії вбивства екс-чиновника: замовне вбивство з побутових мотивів, а також замах через його громадсько-політичну діяльність.

За фактом вбивства колишнього депутата Сумської міськради Анатолія Жука поліція області відкрила провадження за статтею про вбивство.

Пов`язані новини