Війна

Велика Британія закликає дотримуватись перемир’я на Донбасі

Війна/Велика Британія закликає дотримуватись перемир’я на Донбасі
Зберегти
Вигляд
Міністр закордонних справ Великої Британії Боріс Джонсон привітав домовленості щодо припинення вогню на Донбасі 24 грудня та закликав сторони не порушувати його

Міністр закордонних справ Великої Британії Боріс Джонсон привітав домовленості щодо припинення вогню на Донбасі 24 грудня та закликав сторони не порушувати його. Про це повідомляє прес-служба британського МЗС.

«Я вітаю домовленості про припинення вогню на сході України, які були прийняті після збільшення насилля в останні дні. Цей конфлікт продовжує чинити руйнівний ефект для мільйонів людей, що живуть з обох боків від лінії дотику. Я закликаю усі сторони дотримуватися режиму припинення вогню та використовувати його як основу для прогресування в справі миру на сході України в 2017 році», — сказав міністр.

Раніше повідомлялося, що за добу до початку режиму тиші, який має вступити в силу 24 грудня, бойовики 50 разів обстрілювали українські позиції на Маріупольскому, Донецькому та Луганському напрямках.

Президент України Петро Порошенко висловлював сподівання, що режим припинення вогню на Донбасі, який має бути запроваджений о 00:00 24 грудня, виконуватиметься на постійній основі.

Нагадаємо, СЦКК розглядав варіант перемир’я із 00:00 24 грудня.

Пов`язані новини