Пристрасті в полтавському суді, служитель Феміди, який втікає від патрульних в Луцьку, аналітична система для контролю державних коштів в Дніпрі, перші здобутки децентралізації в Черкаській області та багато іншого - в першій збірці найцікавіших матеріалів тижня з восьми регіонів України від Hromadske Network. 

Адвокат пригрозила поголити наголо журналістку ГромадськеТБ.Полтава

Після засідання в Октябрському районному суді Полтави, коли всі пристрої для запису були вимкнені,  адвокат обвинуваченого у вбивстві  в коридорі суду схопила журналістку ГромадськеТБ.Полтава за руку, пригрозила побрити її наголо та затягати по судах, якщо її фото десь з'явиться. Більше - у матеріалі ГромадськеТБ.Полтава.

 

Луцького суддю вдруге ловлять на порушенні правил дорожнього руху

Суддю Луцького міськрайонного суду уже вдруге піймали на порушенні правил дорожнього руху. Цього разу й за підозрою у стані алкогольного сп’яніння.  

Журналісти Громадське. Волинь з власних джерел дізналися, за що саме  на нього раніше було складено дві постанови, та чому він намагався втекти від патрульних.  

 

У Львові готують унікальний музичний проект #ПісніВійни

У Львові готують соціально-мистецький проект #ПісніВійни – масштабну громадську ініціативу, завданням якої є пошук та запис в професійній студії пісень, створених українськими воїнами, які воювали та досі воюють на сході України. Про це - репортаж Громадське.Львів.

 

Мобільна реанімація в зоні АТО

Кременчуцький лікар Ростислав Зауральський розповів Громадське. Кременчук, як рятує життя солдатів на фронті операційна на колесах. Унікальний проект працює зараз в Авдіївці та надає можливість виводити поранених бійців зі стану шоку в найкоротші терміни відразу після поранення.  

 

007: аналітична система для контролю державних коштів

У Дніпрі презентували пошуково-аналітичну систему 007 - веб-сервіс на основі відкритих даних зі сфери державних фінансів. Він надає можливість пошуку, аналізу та візуального представлення інформації про те, як держава використовує кошти платників податків. Про новий веб-сервіс розповідає Громадське ТБ. Дніпро

 

Перші здобутки децентралізації. Білозір'я

Білозірська об’єднана територіальна громада утворилася майже рік тому. До її складу, окрім села Білозір’я, увійшло також селище Ірдинь. За цей час у Білозір’ї вже відремонтували дороги на трьох вулицях, встановили нове освітлення, відремонтували опорну школу і дитячий садочок. Більше про перші результати децентралізації журналісти Громадське ТБ: Черкаси дізнавалися у самому селі.  

 

У Харкові пройшла ніч перформансів


В ніч з 3-го на 4-те вересня у Харкові у саду імені Шевченка відбулася ніч перформансів. На що це було схоже -  у репортажі Громадське Харків.

 

Скандальна забудова в центрі Ужгорода

Рішення річної давнини, на підставі якого власникам земельної ділянки вдалось оформити документи для забудови, було скасовано на позачерговому засіданні виконкому Ужгородської міської ради, повідомляє Громадське Закарпаття.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile