Венесуельські прокурори 11 лютого звинуватили 56-річного Матіаса Салазара у сексуальному поневоленні жінки, яку він нібито 31 рік тримав у полоні в багатоквартирному будинку.

Як повідомляє Reuters з посиланням на прокурорів, чоловіка звинувачують у низці злочинів.

Йдеться, зокрема, про психологічне насильство, сексуальне насильство та сексуальне рабство 49-річної жінки Морелли.

«Злочинець маніпулював і обманював, щоб вона пішла з дому три десятиліття тому», — заявили прокурори, додавши, що Салазара заарештували у Маракаї й утримують у відділку поліції.

Як повідомили Reuters 10 мешканців будинків, Салазара роками жив з іншою жінкою та її донькою у будівлі через вулицю, на якій жила Морелла. Кілька з них сказали, що нічого незвичного не помічали й що Салазар завжди був доброзичливим до них.

Адвокат Салазара Хосе Брічено заявив, що його клієнт — невинний і став жертвою медіа-кампанії.

Зазначають, що 24 січня 2020 року Морелла втекла з будинку та звернулася за допомогою до відділку державного адвокатського агентства. Згодом вона повернулася до квартири у компанії прокурорів та сусідів.

«У неї було трохи одягу у цій квартирі, кілька старих черевиків, спальне ліжко на підлозі, старий вентилятор, старий телевізор», — сказав один з сусідів, який увійшов у квартиру разом з дівчиною та прокурорами.

Нагадаємо, за даними ООН, понад третина жінок у світі щонайменше один раз за життя зазнавали насильства, у тому числі сексуального. Зазначається, що 650 мільйонів жінок видали заміж у дитячому віці. Водночас близько трьох мільярдів живуть в країнах, де подружнє зґвалтування не є злочином.

Поділитись: