Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко під час покладання квітів до могили Невідомого солдата з нагоди 69-ї річниці Великої Перемоги в Києві, у п'ятницю, 9 травня 2014 р.
Фото:

Владислава Мусієнка / УНІАН

Верховний суд підтримав рішення суду першої інстанції про те, що постановою ЦВК лідеру Комуністичної партії Петру Симоненку правомірно відмовили в реєстрації кандидатом у президенти

Суд обґрунтував своє рішення тим, що статут, найменування та символіка партії, яка висуває свого кандидата, не відповідає вимогам закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» обумовлює відмову йому в реєстрації.

«Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду вважає правильним висновок суду першої інстанції про те, що постановою ЦВК позивачу правомірно відмовлено в реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року відповідно до п. 8 ч. 1 ст. 52 Закону України «Про вибори Президента України», — йдеться у повідомленні суду.

Симоненко разом з «Комуністичною партією» просив визнати незаконною постанову ЦВК, скасувати її, повторно розглянути його документи та зареєструвати кандидатом у президенти.

Центральна виборча комісія відмовила лідеру «Комуністичної партії України» Петру Симоненку у реєстрації кандидатом на президентських виборах 2019 року.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile