УКРАЇНА

Рада ухвалила три закони у сфері захисту прав інтелектуальної власності

14 березня, 2018 12:46
УКРАЇНА/Рада ухвалила три закони у сфері захисту прав інтелектуальної власності
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада 13 березня ухвалила в першому читанні ініційовані Міністерством економіки та розвитку законопроекти у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

Верховна Рада 13 березня ухвалила в першому читанні ініційовані Міністерством економіки та розвитку законопроекти у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

Про це повідомляється на офіційній сторінці відомства.

Ідеться про закони щодо охорони географічних зазначень, щодо охорони прав на конфігурацію елементів мікросхем (компонування напівропровідників) та щодо боротьби з шахрайством у сфері розповсюдження об'єктів авторського та суміжного прав на матеріальних носіях.

За словами заступника міністра Михайла Тітарчука, ухвалення відповідних законів дозволить наблизити Україну до стандартів Євросоюзу, що було однією з вимог Угоди про асоціацію із ЄС.

«Що не менш важливо, ухвалення відповідних документів сприятиме поліпшенню позицій України в щорічному Звіті «Спеціальна доповідь 301» Офісу торговельного представника США, і дозволить зберегти ряд торговельних преференцій для українських експортерів на ринку США», — зазначив Тітарчук.

Напередодні уряд створив Раду з питань захисту інтелектуальної власності, яка здійснюватиме координацію процесів щодо функціонування і розвитку системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні.

В Уряді домовляються про скасування митних обмежень на українську продукцію при експорті в США.

Пов`язані новини