Керівники фракцій Верховної Ради України домовилися скасувати рішення про підвищення заробітних плат народним депутатам. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Проект постанови, яка скасовує підвищення заробітних плат народним депутатам, буде винесений на розгляд парламентаріїв на ранковому засіданні 1 листопада, зазначив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

«Готується постанова з підписами керівників фракції, щоб завтра ми змогли його розглянути і на бюджетному комітеті. Я говорив з головою бюджетного комітету — вони готові це питання розглянути», — сказав Парубій на засіданні погоджувального комітету керівників фракцій, груп і комітетів.

Спікер повідомив, що цією постановою будуть внесені зміни до постанови про висновки Верховної Ради до проекту держбюджету-2017, яка передбачала підвищення зарплат народним депутатам.

«Таке рішення є спільним, воно підтримане всіма керівниками фракцій. Завтра о 12 годині, я майже переконаний, ми зможемо винести постанову зі змінами до існуючої постанови і врегулювати цю ситуацію», — заявив він.

Парубій також назвав підвищення зарплат народним депутатам помилкою.

Нагадаємо, 20 жовтня Верховна Рада своїм рішенням майже удвічі збільшила посадові оклади народних депутатів.

Відповідна норма містилась в ухваленому напередодні Радою проекті постанови №5000-П «Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік».

25 жовтня голова Верховної Ради Андрій Парубій запевнив, що зарплати народних депутатів України не збільшаться.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile