УКРАЇНА

«Верховний суд» Криму продовжив арешт фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір»

21 квітня, 2018 19:12
УКРАЇНА/«Верховний суд» Криму продовжив арешт фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір»
Зберегти
Вигляд
Так званий «Верховний суд Криму» продовжив арешт чотирьом фігурантам бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір».

Так званий «Верховний суд» окупованого Криму продовжив арешт чотирьом фігурантам бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір».

Про це повідомляє «Крим.Реалії».

Згідно з рішенням «суду», кримські татари Ремзі Меметов, Енвер Мамутов, Зеврі Абсеїтов і Рустем Абільтаров залишаться під вартою до 12 травня.

Засідання традиційно проходило в закритому режимі, проте суддя дозволила близьким родичам обвинувачених бути присутніми на оголошенні вироку. Самі фігуранти справи брали участь у засіданні за відеозв'язком.

За словами адвоката обвинувачених Еміля Курбедінова, «Верховний суд Криму» не мав повноважень для розгляду апеляції, оскільки справу «бахчисарайської четвірки» передали на розгляд у Північно-Кавказький військовий суд.

12 травня 2016 року у Бахчисараї російські силовики провели серію обшуків в будинках кримських татар. Внаслідок обшуків затримали четверо бахчисарайців: Зеврі Абсеїтов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров і Енвер Мамутов. Їх звинувачують в екстримізмі та підозрюють в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», визнаної в Росії терористичною.

Нагадаємо, 10 квітня «Верховний суд Криму» продовжив арешт фігурантам сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» Теймуру Абдулаєву, Узеїру Абдулаєву, Айдеру Саледінову, Рустему Ісмайлову, Емілю Джемаденову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Справа «Хізб ут-Тахрір»: Нас судять з почуття ненависті.

Більше про:
# Хізб ут-Тахрір
Пов`язані новини