Верховний Суд визнав незаконними всі договори з розміщення торгових точок в підземних переходах Києва. Про це на брифінгу сказав суддя Верховного Суду Анатолій Ємець, повідомляють «Українські Новини».

Суддя зазначив, що Генеральна прокуратура попросила суд скасувати всі інвестиційні договори, укладені з 2012 року Київською міською державною адміністрацією з власниками торгових точок в підземних переходах столиці.

Верховний Суд розглянув цей позов і вирішив, що КМДА перевищила свої повноваження, оскільки право розпоряджатися комунальною власність є тільки у Київської міської ради.

Крім того, інвестиційні договори фактично не виконувалися, а земля в підземних переходах була віддана в оренду під розміщення торгових точок.

Суди попередніх інстанцій визнавали законними такі договори, але судова палата Верховного Суду визнала ці рішення неправильними.

«Всі судові рішення скасовані, позов заступника генпрокурора задоволений», — заявив Ємець.

Він зазначив, що на даний момент скасовано зазначені договори на території Подільського та Оболонського районів столиці, найближчим часом аналогічні рішення будуть прийняті і за рештою районам.

Поділитись: