ENRU

Версія про теракт не є основною у розслідуванні катастрофи Ту-154

Версія теракту при розслідуванні катастрофи російського літака Ту-154, який був перед вильотом технічно справний, не розглядається, як основна. Про це повідомляє «Интерфакс».

«Літак Ту-154 вилетів з аеродрому Чкаловський, де пасажири і багаж ретельно оглядали і перевірялися», — розповіли виданню джерела у спецслужбах Росії.

Зазначається, що можливість проникнення сторонніх осіб під час дозаправки була відсутня, оскільки її перенесли без попередження до Адлеру. Також у цьому курортному районі Сочі літак взяли під охорону.

«На даний момент немає ніяких даних, що свідчать на користь теракту, і органи безпеки і слідство не розглядають цю версію як основну», — запевнили у спецслужбах.

Як передає «Интерфакс», літак був повністю справний перед авіакатастрофою. Про це заявив начальник служби безпеки польотів Збройних сил Росії Сєргєй Байнєтов.

«Літак був технічно справний. Крайні регламентні роботи проводилися у вересні 2016 року», — зазначив він.

«Командир екіпажу літака Ту-154 - військовий льотчик першого класу майор Волков Роман Олександрович. Екіпаж штатний. Неодноразово виконував польоти по заданому маршруту», — підкреслив Байнєтов.

Нагадаємо, що у Росії впав літак Ту-154 з військовим оркестром і журналістами.

Міністерство оборони Росії оприлюднило список 92 людей, які перебували на борту літака Ту-154.

Також повідомлялося, що Міноборони РФ не знайшло тих, хто вижив у катастрофі Ту-154.

Експертизи катастрофи літака проводитимуться у Москві.