Виборці сприймають серіал «Слуга народу» як передвиборчу агітацію кандидата в президенти Володимира Зеленського. Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявила медіаюристка Людмила Панкратова.

«Те що він виконує свою роль і дозволяє його юристам обгрунтовувати те, що це не є передвиборною агітацією, але виборець сприймає це саме так», — наголосила вона.

Крім того, юристка додала, що показ серіалу в переддень виборів, у день тиші (30 березня телеканал «1+1» не транслюватиме серіал, однак у ефірній сітці каналу заплановані інші передачі за участі Зеленського — ред.), може вважатися порушенням виборчого законодавства.

Нагадаємо, за результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 14-22 березня, у президентському рейтингу лідирує комік Володимир Зеленський, на 15% від нього відстає чинний президент Петро Порошенко, а третю позицію посіла лідерка Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Крім того, за 7 місяців до парламентських виборів в Україні найбільшу підтримку має політична партія «Слуга народу» — 24,4%. Другу позицію посідає об'єднання Юлії Тимошенко — «Батьківщина», третю — «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня.

Поділитись: