Київ готовий виділити з резервного фонду 30 мільйонів гривень на житло для людей, в будинку яких у Дарницькому районі столиці напередодні стався вибух. Ще стільки ж може виділити уряд.

Про це на брифінгу повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

Він ще раз нагадав, що за словами фахівців, постраждалий десятиповерховий будинок по вулиці Соломії Крушельницької, 1/5, скоріш за все, доведеться знести.

«Я сьогодні зранку був на нараді у прем'єр-міністра і запропонував варіант, як ми можемо допомогти постраждалим мешканцям. Половину коштів на житло для них може надати місто, а половину уряд. Прем’єр підтримав таку пропозицію», — розповів Кличко.

Він додав, що з будинку в інтернат на Харківському шосе переселили 56 мешканців будинку. Їх забезпечили харчуванням, медикаментами і всім необхідним, переконує мер.

Також Укрзалізниця надала родинам своїх працівників, багато з яких мешкає у будинку, де стався вибух, номери в готелях.

Частина людей вирішили пожити у родичів чи знайомих.

 Кличко розповів, що на будинку на Позняках встановили укріплюючі балки. Нині фахівці обстежують сусідні будинку, щоб визначити в якому вони стані і чи безпечні для проживання. 

Напередодні, 21 червня, у Дарницькому районі столиці стався вибух у десятиповерховому житловому будинку по вулиці Соломії Крушельницької, 1/5. Станом на ранок 22 червня відомом, що загинули троє людей, ще 5 отримали травми. Рятувальники на місці події продовжують розбирати завали.

Правоохоронці розглядають дві робочі версії: вибух газу або ж вибуховий пристрій.

Поділитись: